Obsługa barmańska

Postaw na profesjonalistów! Ze SkyBar zrobisz dobre wrażenie!

Profesjonalnie i z klasą – tak realizujemy nasze usługi. Oferowany przez nas drink bar na wesele i inną imprezę okolicznościową to doskonała opcja, jeżeli chcesz, by organizowany przez Ciebie wieczór na długo zapadł gościom w pamięć. Nasza ekipa na wesele, gale oraz różnego rodzaju eventy firmowe i prywatne zapewnia nie tylko doskonale przyrządzone drinki, ale dba również o ich prezentację. Każdy z koktajli zostaje podany w stylowym szkle wraz z dodatkiem lodu i np. świeżych owoców. Barman do swojej dyspozycji posiada specjalistyczny sprzęt, który pomaga mu wyczarować kolorowe, wyśmienite koktajle. Dla niezdecydowanych jesteśmy w stanie nawet stworzyć indywidualnie sporządzonego drinka, który doskonale wpisze się w dane preferencje smakowe.

Dlaczego warto zastanowić się nad wyborem naszej firmy na wesele, imprezę firmową czy bankiet? Przede wszystkim dlatego, ze oferowana przez nas obsługa pozwoli wzbogacić każdy event o ciekawy akcent i dodać elegancji oraz prestiżu każdemu wydarzeniu. Coraz większa świadomość konsumencka sprawia, że przy szczególnie ważnych wydarzenia profesjonalna obsługa barmańska stanowi wymóg. A my jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu! Posiadamy efektownie wyglądający oraz doskonale zaopatrzony mobilny drink bar.

Barman na wesele i inne imprezy to osoba z bardzo dużym doświadczeniem, uważnie śledząca trendy w branży. Serwuje niebanalne trunki, które będą smakować zarówno męskiej, jak i damskiej części rodziny czy znajomych. Doskonałe połączenie świeżych składników z alkoholami sprawią, że zabawa będzie przednia, a na parkiecie znajdą się wszyscy goście.

Przygotowane przez naszą wykwalifikowaną obsługę drinki to prawdziwe, małe dzieła sztuki, które przyrządzane są według oryginalnych receptur na bazie markowych alkoholi. Proponujemy również indywidualnie sporządzone koktajle.

Goście na obsługiwanych przez nas imprezach sami nie wiedzą czy trunki lepiej wyglądają, czy smakują, ponieważ dbamy nie tylko o doznania smakowe, ale również estetyczne. Nie da się ukryć, że nasza obsługa to doskonałe uzupełnienie wesela, wieczoru panieńskiego czy innej imprezy – goście na pewno będą zadowoleni, wiedząc, że czeka na nich coś więcej niż tradycyjne alkohole.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data wydarzenia

Np. 2014-08-20

Miejsce

Rodzaj imprezy

Liczba osób

Treść wiadomości / uwagi


Skybar

Zadzwoń

tel. (Przemek): 608 579 398
mail: info@skybarcafe.pl
ul. Zielona 11
26-200 Kornica
woj. świętokrzyskie
NIP: 6581881814

W celu dopasowania oferty do Twoich indywidualnych potrzeb, wypełnij i prześlij krótki formularz znajdujący się po lewej stronie.