Obsługa baristyczna – usługi baristyczne

Lubisz smak i zapach prawdziwej kawy? Doceniasz, gdy jest ona serwowana przez profesjonalistów? Zobacz, czym się zajmujemy i na czym polega obsługa baristyczna. Picie małej czarnej to rytuał. Dlatego do jej parzenia podchodzimy ze szczególną starannością. Jeśli gustujesz w wyszukanym aromacie, to koniecznie weź łyk naszej caffe.

Nasze usługi baristyczne przeznaczone są dla firm i osób prywatnych. Chętnie pomożemy Ci w zorganizowaniu poczęstunku dla Twojej rodziny i współpracowników. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze baristycznej:

  • targów,
  • imprez firmowych,
  • wesel,
  • komunii,
  • spotkań biznesowych.

Dbamy o nienaganny i elegancki wystrój mobilnego baru, który każdorazowo dostosowany jest do potrzeb naszych Klientów.

Barista do wynajęcia

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług baristycznych? Do najważniejszych zalet obsługi baristycznej Sky Bar można zaliczyć:

  • profesjonalną organizację strefy wypoczynku z filiżanką małej czarnej,
  • możliwość wyboru różnych wariantów aromatycznej kawy,
  • mistrzowskie umiejętności wykwalifikowanych pracowników.

W ramach realizowanego zlecenia zapewniamy nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt. Ekspresy ciśnieniowe i akcesoria, których używamy, pochodzą od renomowanych producentów. Mają one realny wpływ na jakość serwowanego napoju. Do dyspozycji naszych Klientów udostępniamy także porcelanowe filiżanki. Dojeżdżamy do wyznaczonego miejsca z odpowiednim wyprzedzeniem potrzebnym do zorganizowania baru. We własnym zakresie zapewniamy również przefiltrowaną wodę.

Jeśli zależy Ci na tym, aby usługi baristyczne były na najwyższym poziomie, to skontaktuj się z nami. Sky Bar to coś więcej niż mobilna kawiarnia, to możliwość zobaczenia na żywo kunsztu baristy. Twoi goście będą mieli niewątpliwą przyjemność degustacji różnych odmian caffe latte czy espresso. Dzięki temu punkt z obsługą baristyczną z pewnością spotka się z uznaniem wielu osób. Każdą filiżankę kawy serwujemy z pasją i dlatego jest ona niepowtarzalną ucztą dla Twoich zmysłów. Zapraszamy!

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data wydarzenia

Np. 2023-05-01

Miejsce

Rodzaj imprezy

Liczba osób

Treść wiadomości / uwagi


Skybar – usługi baristyczne

Zadzwoń

tel. (Przemek): 608 579 398
mail: info@skybarcafe.pl
ul. Zielona 11
26-200 Kornica
woj. świętokrzyskie
NIP: 6581881814

W celu dopasowania oferty do Twoich indywidualnych potrzeb, wypełnij i prześlij krótki formularz znajdujący się po lewej stronie.