Działaj nieszablonowo! Zdecyduj się na rozwiązanie, które pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych. My pomożemy Ci to osiągnąć. Mobilny barista to ciągle jeszcze rzadko spotykana atrakcja na targach, imprezach firmowych, czy weselach. Profesjonalna obsługa baristyczna pozwoli wyróżnić Twoje stoisko podczas targów branżowych, a wyborna kawa na długo zapadnie w pamięć gości weselnych.

Nasi bariści to prawdziwi pasjonaci i mistrzowie parzenia kawy. Pracują w oparciu o wieloletnie doświadczenie, wykorzystując wysokiej klasy sprzęt i najlepsze, starannie wyselekcjonowane ziarna (specjalisty), które wypalane są na kilka tygodni przed wydarzeniem. Dzięki temu w dzień eventu smak i aromat urzekają, podobnie jak sam proces i sposób przygotowania napoju. Zgodnie ze sztuką stylu latte art kawa trafiająca do uczestników wydarzenia to prawdziwe arcydzieło, co poświadczają pięknie wymalowane wzory mlekiem na powierzchni pianki.

Obsługa baristyczna dostępna w niemal każdy miejscu to zasługa wykorzystania każdorazowo doskonale wyposażonego baru mobilnego. Dzięki temu jesteśmy uniezależnieni od konieczności podpięcia pod sieć wodną – posiadamy na wyposażeniu własne baniaki z przefiltrowaną, idealną do parzenia kawy wodą. Jako jedna z nielicznych firm proponujemy alternatywne metody przygotowywania kawy. Dla wszystkich, którzy cenią smak czarnej kawy, przygotowujemy sprzęt pozwalający wydobyć często nietypowe smaki owocowe i wytrawne, a także uwodzące aromaty. Pracujemy n maszynach: Chemex, Aeropress, Drippper v60, Kalita.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data wydarzenia

Np. 2014-08-20

Miejsce

Rodzaj imprezy

Liczba osób

Treść wiadomości / uwagi


Skybar

Zadzwoń

tel. (Przemek): 608 579 398
mail: info@skybarcafe.pl
ul. Zielona 11
26-200 Kornica
woj. świętokrzyskie
NIP: 6581881814

W celu dopasowania oferty do Twoich indywidualnych potrzeb, wypełnij i prześlij krótki formularz znajdujący się po lewej stronie.