O nas

Niecodzienna atrakcja na niecodzienne imprezy! Bar mobilny SkyBar to rozwiązanie, które doda atrakcyjności każdemu wydarzeniu. Profesjonalne usługi barmańskie i baristyczne świadczymy w czasie imprez okolicznościowych i firmowych. Uczestniczyliśmy w nie jednym wieczorze panieńskim i kawalerskim, serwując finezyjne drinki, czy a także w nie jednym bankiecie, weselu, komunii, przygotowując wyborną kawę. Nasz bar mobilny obsługują prawdziwi wirtuozi smaku. Fantastycznie skomponowane drinki, także bezalkoholowe, zaintrygują każdego Gościa, a także pozwolą spróbować nowych, nieodkrytych jeszcze mieszanek. Mistrzowie parzenia kawy przygotują natomiast doskonałe latte macchiatto lub energetyczne espresso.

Nasz mobilny bar pozwoli Ci się wyróżnić także na targach, czy podczas akcji promocyjnej w terenie. Zaopatrzony jest we wszystko czego mogą potrzebować nasi bariści oraz barmani, którzy potrafią wyczarować wyjątkowe koktajle, drinki i gorące kaw. To atut, którego będzie z pewnością brakowało innym! SkyBar sprawi, że to przy Twoim stoisku będzie największy tłum. A nasz personel zadba o profesjonalną obsługę Twoich potencjalnych Klientów. To także atrakcja, która pozwoli Twojej imprezie zapaść głęboko w pamięci gości.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data wydarzenia

Np. 2023-05-01

Miejsce

Rodzaj imprezy

Liczba osób

Treść wiadomości / uwagi


Skybar

Zadzwoń

tel. (Przemek): 608 579 398
mail: info@skybarcafe.pl
ul. Zielona 11
26-200 Kornica
woj. świętokrzyskie
NIP: 6581881814

W celu dopasowania oferty do Twoich indywidualnych potrzeb, wypełnij i prześlij krótki formularz znajdujący się po lewej stronie.