Mobilny bar - przenośny bar

Mobilny bar SkybarBAR MOBILNY

Pracujemy w oparciu o mobilny bar, przystosowany do profesjonalnej obsługi baristycznej oraz barmańskiej. Zaopatrzony jest we własny zapas wody przefiltrowanej, niezbędne dodatki do kawy, mieszalniki, shakery, a także odpowiednie filiżanki, szklanki i kieliszki. Pozwalają nam na profesjonalną obsługę i serwis przygotowanych napojów w wyjątkowej oprawie. Zawsze posiadamy także na zaopatrzeniu dodatki, które wzbogacają wygląd serwowanych napojów.

Dzięki mobilnym barom profesjonalne usługi baristyczne i barmańskie są możliwe do zrealizowania wszędzie. Każda impreza, także plenerowa, może zyskać dodatkowy, ciekawy akcent. To atrakcja, która z pewnością wyróżni wydarzenie i sprawi, że zapadnie na długo w pamięci uczestników. Oprócz wyjątkowej funkcjonalności nasze bary mobilne są także bardzo efektowne. Dzięki nowoczesnej estetyce świetnie będą nadawały się na każdą okazję.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Data wydarzenia

Np. 2023-05-01

Miejsce

Rodzaj imprezy

Liczba osób

Treść wiadomości / uwagi


Skybar – mobilne bary

Zadzwoń

tel. (Przemek): 608 579 398
mail: info@skybarcafe.pl
ul. Zielona 11
26-200 Kornica
woj. świętokrzyskie
NIP: 6581881814

W celu dopasowania oferty do Twoich indywidualnych potrzeb, wypełnij i prześlij krótki formularz znajdujący się po lewej stronie.